Transporti falas ne rrethe per porosi mbi 3000 leke

Perfitoni 15% zbritje ne produktet dermokozmetike, suplemente

TRASPORTI DHE PAGESA

Politika e levrimit te porosise

TRASPORTI
Pasi ju te keni bere nje porosi ne webin tone me emrin ….. ,ju do merrni nje email konfirmues i cili ju njofton se ne e kemi marre porosine tuaj.
EFARMACI me ane ten je pale te trete si posta private TURBO ofron nje sherbim te shpejte dhe me tarifa ekonomike brenda Shqiperise,Kosoves,Maqedonise apo edhe me gjere.
Porosia juaj dorzohet ne adresen e sakte qe ju jepni ne web .

AFATI I DORZIMIT VARION NGA 24 DERI NE 48 ORE NE VARESI TE VENDNDODHJES

Brenda Tiranes trasporti eshte falas ndersa ne rrethe per porosi mbi 4000 lek eshte falas

METODAT E PAGESES JANE

1.CASH ne momentin e dorzimit te porosise

2.Pagese ne banke ne llogari te biznesit e cila konfirmohet nepermjet mandatit bankar dhe me pas niset porosia

3.Paypal ose Moneygram

Na Kontaktoni

Keni pyetje? Plotesoni formen dhe ne do tju japim pergjigje profesionale ne kohe rekord.

Duke plotesuar kete forme ju pranoni qe te kontakoheni nga Efarmaci ne nje nga menyrat e kontaktit te lena nga ju.