Transporti falas ne rrethe per porosi mbi 3000 leke

Perfitoni 15% zbritje ne produktet dermokozmetike, suplemente

POLITIKAT E PRIVATESISE

CFARE BEJME ME INFORMACIONIN TUAJ
Kur ju blini dicka ne webin tone si pjese e procesit te blerjes dhe shitjes ne mbledhim te dhenat tuaja personale .Po ashtu kur shfletoni ne webin tone ne marrim automatikisht IP tuaj ne menyre qe te marrim informacion ne lidhje me klientet tane online .Po ashtu me lejen tuaj ne mund tju dergojme email duke ju informuar per ofertat ,produktet apo sherbimet e reja. Per te mbrojtur informacionin  tuaj personal ne marrim masa paraprake qe informacioni qe ne kemi te mos keqperdoret ,ndryshohet apo shperndahet ne menyre te paligjshme

Na Kontaktoni

Keni pyetje? Plotesoni formen dhe ne do tju japim pergjigje profesionale ne kohe rekord.

Duke plotesuar kete forme ju pranoni qe te kontakoheni nga Efarmaci ne nje nga menyrat e kontaktit te lena nga ju.