Transporti falas ne rrethe per porosi mbi 3000 leke

Perfitoni 15% zbritje ne produktet dermokozmetike, suplemente

RENDESIA E UJIT TERMAL NE RUTINEN E PERDITSHME.

Uji termal eshte nje formule unike e cila krijohet ne nje menyre teper unike .Ai kalon per nje kohe relativisht te gjate neper shkembinj duke u pasuruar me te gjitha elementet e domosdoshem per ta bere nje must ne rutinen e perditshme.

Formula e tij e pasur me kalium,magnesium,kalcium,magnez,klor ,selenium,sulfate dhe nitrate jane disa nga elementet e rendesishem qe uji termal permban.

Per nje lekure sensitive apo te dehidratuar apo edhe per efektin e tij qetesues sugjerohet qe te perdoret ne cdo tipologji lekure dhe sidomos ne lekurat me karakteristikat e listuara me lart.

Veprimet e tij si :qetesuese, anti-inflamatore(perdoret ne dermatit atopic,akne apo psoriaze) hidraton lekuren ne menyre intensive ,pakeson irritimet por edhe ndjesine e kruarjes.

Sugjerohet qe te perdoret edhe si tonik pas pastrimit te lekures per ti rikthyer asaj edhe nje ph normal.

Po ashtu keshillohet qe te perdoret gjate gjithe vitit sin je alternative e mire hidratimi edhe ne dite te nxehta por edhe per ti bere balle temperaturave me minus ne dimer.

Mos harroni perdoret edhe si nje fiksues make up qe pamja juaj te jete e kuruar deri ne fund te eventit.

Ujin termal e gjeni ne paketime te ndryshme si 50 ml,150 ml apo 300 ml duke mundesuar komoditet ne perdorim pasi mund ta keni kudo me vete.

Me poshte gjeni te listuara sugjerimet tona ne lidhje me kete product