Transporti falas ne rrethe per porosi mbi 3000 leke

Perfitoni 15% zbritje ne produktet dermokozmetike, suplemente

Previous slide
Next slide

Transport falas

Transport falas për vleren mbi 3000 Lek në të gjithë Shqipërinë

Pagesa të shpejta

Pagesa të shpejta online ose në dorëzim

Blerje të sigurta

Bli duke u ndjerë i sigurt për produkte autentike

24/7 Kujdes klienti

Kërkoni ndihmë në cdo moment

Shërbime miqesore

Shërbim dhe komunikim miqësorë me secilin klient

Produkte ne Oferte

Phyto

15% Off

Klorane

20% Off

Ducray

20% Off

Nuxe

20%-30% Off

Topicrem

20% Off

Curaprox

20% Off

A-Derma

20% Off

Apivita

20% Off

Skincode

20% Off

Vichy

20% Off

Rilastil

20%-40%Off

Avene

20%-30% Off

Cerave

25% Off

Pingo

5% Off

Bioderma

35% Off

Youth Lab

20% Off

Eco Lunes

10% Off

Uriage

20% Off

Jowae

15% Off

Kujdesi Personal

Nëna dhe fëmija

Kozmetike

Suplemente